Termotransferinė rašalinė spauda ant drabužių
Spauda ant tekstilės ir jokių spalvų ribojimų

Termotransferinė rašalinė spauda ant drabužių

Edwin Gramba
Edwin Gramba
2023-06-28
Great service and quality. Best in Vilnius for design and print. Thank you for an amazing job.
Skirmantas Kaziulis
Skirmantas Kaziulis
2022-08-11
Daug patarimų davė ,ir gerai ,kruopšiai atliko darba :)👍👍👍
Alina Skv
Alina Skv
2021-10-17
Labai greitai pagaminta ir atsiųsta. Produktas išties kokybiškas. Dėkoju, jog padėjote sukurti tokią minimalistišką ir begalo jaukią dovaną😊
Nadežda Survilaitė
Nadežda Survilaitė
2021-02-09
Kokybiškai atliekami darbai, greitai priimami užsakymai, komunikacija personalo - be priekaištų!
Andrius B
Andrius B
2021-02-07
Drąsūs, stiprūs, vikrūs! 👈Tai, apie šią šaunią kompaniją👈❤️🤘😁🤘
Vaitiekunas Spyglys
Vaitiekunas Spyglys
2021-01-31
Puiki darbų kokybė! Super greitai viską pagamina, dirbsime su Jumis ir toliau! Ačiū kad esate ir stengiatės dėl klientų, tai labai malonu!!!
Dainius S. Lithuania
Dainius S. Lithuania
2021-01-31
super kompanija, greitai ir kokybiskai pagamino sventems drabuzius su imones logotipais, visi imones darbuotojai patenkinti, rekomenduojame ir vertiname mineta imone labai patenkinamai

Spauda ant drabužių

Vienas mėgstamiausių mūsų drabužių dekoravimo spaudos būdų – tai rašalinės spaudos termotransferas. Grafika atspaudžiama ant specialios plėvelės, kuri padengta klijais ir kurią paveikus aukštesnia temperatūra, ji sukimba su tekstile. Ploterio pagalba vaizdas išploteriuojamas (išpjaunamas), nuimama nereikalinga plėvelė ir gauta aplikacija pozicionuojama ant pageidaujamo drabužio. Toliau termopreso pagalba grafika užtvirtinama ant drabužio. Pakaitinus, klijai tampa elastingi ir įsigeria į medžiagą. Atvėsinus, medžiagos poros užsidaro ir grafika tampa neatsiejama drabužio dalis. Vaizdas gaunamas itin kokybiškas. Galima atvaizduoti šešėlius, pustonius, nereikalinga pagalbinė baltos spalvos bazė. Spaudos būdas tinkamas tiek šviesių, tiek tamsių drabužių dekoravimui. Spausdinimas tinkamas tiek ant marškinėlių, ant džemperių, kepuraičių, krepšių, kuprinmaišių. Medžiaga gali būti tiek natūrali, tiek sintetinė. Marškinėliai su spauda atrodys nepriekaištingai jei prižiūrėsite tinkamai.

Drabužių priežiūra

Atspausdintus tokiu būdu drabužius lengva prižiūrėti. Skalbimo temperatūra tinkama iki 30°C. Svarbu prisiminti, kad drabužių skalbimas rekomenduojamas išvirkščia puse. Mėgaukitės naujais arba atnaujintais rūbais!

Parašykite komentarą

×
×

Cart