CMYK šilkografija ant tekstilės
Šilkografija

CMYK šilkografija ant tekstilės

Edwin Gramba
Edwin Gramba
2023-06-28
Great service and quality. Best in Vilnius for design and print. Thank you for an amazing job.
Skirmantas Kaziulis
Skirmantas Kaziulis
2022-08-11
Daug patarimų davė ,ir gerai ,kruopšiai atliko darba :)👍👍👍
Alina Skv
Alina Skv
2021-10-17
Labai greitai pagaminta ir atsiųsta. Produktas išties kokybiškas. Dėkoju, jog padėjote sukurti tokią minimalistišką ir begalo jaukią dovaną😊
Nadežda Survilaitė
Nadežda Survilaitė
2021-02-09
Kokybiškai atliekami darbai, greitai priimami užsakymai, komunikacija personalo - be priekaištų!
Andrius B
Andrius B
2021-02-07
Drąsūs, stiprūs, vikrūs! 👈Tai, apie šią šaunią kompaniją👈❤️🤘😁🤘
Vaitiekunas Spyglys
Vaitiekunas Spyglys
2021-01-31
Puiki darbų kokybė! Super greitai viską pagamina, dirbsime su Jumis ir toliau! Ačiū kad esate ir stengiatės dėl klientų, tai labai malonu!!!
Dainius S. Lithuania
Dainius S. Lithuania
2021-01-31
super kompanija, greitai ir kokybiskai pagamino sventems drabuzius su imones logotipais, visi imones darbuotojai patenkinti, rekomenduojame ir vertiname mineta imone labai patenkinamai

CMYK šilkografija ant tekstilės

CMYK spalvų maketas išskaidomas atskiromis spalvomis. Kiekvienai jų ruošiamas atskiras pozityvas ir forma. Dedamos visos C-M-Y-K spalvos atskirai po vieną, viena ant kitos, ko pasekoje susiformuoja galutinis vaizdas, kuris turi gautis. Dar vienas būdas – tai Pantone spalvų šilkografija, kuri daug kontrastingesnė ir ryškesnė. Tačiau CMYK šilkografija – tai būdas kai reikia pilnai spalvoto piešinio, su šėšėliais, pustoniais ir t.t. Su Pantone spalvomis to išgauti negalima.

CMYK šilkografija retai daroma spauda, nes brangiai kainuoja. Pigiau atspausdinti ant lipnios plėvelės ir pernešti termobūdu. Bet kuriuo atveju šilkografinis spaudos laikomumas nesulyginamai pranašesnis nei skaitmeninės spaudos. Belieka tik rinktis.

Parašykite komentarą

×
×

Cart