Drabužių dekoravimas termoplėvele
Drabužių dekoravimas

Drabužių dekoravimas termoplėvele

Edwin Gramba
Edwin Gramba
2023-06-28
Great service and quality. Best in Vilnius for design and print. Thank you for an amazing job.
Skirmantas Kaziulis
Skirmantas Kaziulis
2022-08-11
Daug patarimų davė ,ir gerai ,kruopšiai atliko darba :)👍👍👍
Alina Skv
Alina Skv
2021-10-17
Labai greitai pagaminta ir atsiųsta. Produktas išties kokybiškas. Dėkoju, jog padėjote sukurti tokią minimalistišką ir begalo jaukią dovaną😊
Nadežda Survilaitė
Nadežda Survilaitė
2021-02-09
Kokybiškai atliekami darbai, greitai priimami užsakymai, komunikacija personalo - be priekaištų!
Andrius B
Andrius B
2021-02-07
Drąsūs, stiprūs, vikrūs! 👈Tai, apie šią šaunią kompaniją👈❤️🤘😁🤘
Vaitiekunas Spyglys
Vaitiekunas Spyglys
2021-01-31
Puiki darbų kokybė! Super greitai viską pagamina, dirbsime su Jumis ir toliau! Ačiū kad esate ir stengiatės dėl klientų, tai labai malonu!!!
Dainius S. Lithuania
Dainius S. Lithuania
2021-01-31
super kompanija, greitai ir kokybiskai pagamino sventems drabuzius su imones logotipais, visi imones darbuotojai patenkinti, rekomenduojame ir vertiname mineta imone labai patenkinamai

Drabužių dekoravimas.

Drabužių dekoravimas poliuretaninėmis plėvelėmis (termoplėvelės) termopreso pagalba – turbūt ekonomiškiausias, populiariausias ir optimaliausias kainos ir kokybės atžvilgiu spaudos būdas ant tekstilės. Savo drabužių dekoravimui mes naudojame itin aukštos kokybės matinę  poliuretaninę plėvelę lipniu poliesteriniu pagrindu, kuris leidžia lengvai pozicionuoti išploteriuotus (išpjautus) grafinius elementus net ir ypatingai mažų formatų.  Turime apie 40 vnt. skirtingų spalvų plėvelių. Ploteriu (plėvelių pjaustyklė) norimą grafinį vaizdą plėvelėse mes lengvai išpjauname veidrodiniu principu, kuris toliau perkeliamas ant tekstilės termopreso pagalba. Ant gaminio ši plėvelė maloni liesti, yra elastinga ir suteikia spaudiniui aiškią ir kontrastingą spalvą, kuo ne visi spaudos būdai galėtų pasidžiaugti. Tai vienas iš termospaudos būdų, naudojamas pernešant grafiką  ant marškinėlių, polo marškinėlių, džemperių ir kepuraičių. Puikus estetinis vaizdas, nepriekaištingai sukuria drabužiui savitą stilių ir kokybę.

Drabužių priežiūra.

Atspausdintus tokiu būdu drabužius lengva prižiūrėti. Skalbimo temperatūra termoplėvelėms tinkama iki 40°C. Reikia nepamiršti, kad drabužių skalbimas rekomenduojamas išvirkščia puse. Mėgaukitės naujais arba atnaujintais rūbais!

Termoplėvelių spalvų paletė.

Parašykite komentarą

×
×

Cart