Edwin Gramba
Edwin Gramba
2023-06-28
Great service and quality. Best in Vilnius for design and print. Thank you for an amazing job.
Skirmantas Kaziulis
Skirmantas Kaziulis
2022-08-11
Daug patarimų davė ,ir gerai ,kruopšiai atliko darba :)👍👍👍
Alina Skv
Alina Skv
2021-10-17
Labai greitai pagaminta ir atsiųsta. Produktas išties kokybiškas. Dėkoju, jog padėjote sukurti tokią minimalistišką ir begalo jaukią dovaną😊
Nadežda Survilaitė
Nadežda Survilaitė
2021-02-09
Kokybiškai atliekami darbai, greitai priimami užsakymai, komunikacija personalo - be priekaištų!
Andrius B
Andrius B
2021-02-07
Drąsūs, stiprūs, vikrūs! 👈Tai, apie šią šaunią kompaniją👈❤️🤘😁🤘
Vaitiekunas Spyglys
Vaitiekunas Spyglys
2021-01-31
Puiki darbų kokybė! Super greitai viską pagamina, dirbsime su Jumis ir toliau! Ačiū kad esate ir stengiatės dėl klientų, tai labai malonu!!!
Dainius S. Lithuania
Dainius S. Lithuania
2021-01-31
super kompanija, greitai ir kokybiskai pagamino sventems drabuzius su imones logotipais, visi imones darbuotojai patenkinti, rekomenduojame ir vertiname mineta imone labai patenkinamai

Kaip įsigyti drabužį?

Pasirinkite Jus dominančią drabužių kolekciją mūsų parduotuvėje. Pasirinkite jus dominančią drabužių rūšį. Tuomet išsirinkite patikusį rūbą. Paspauskite ant jo, tuomet atsidarys pasirinktos prekės aprašymas. Drabužio savybėse pasirinkite drabužio spalvądydį ir kiekį. Tuomet paspauskite pridėti į pasirinkimus (wishlist). Paspaudę peržiūrėti mano pasirinkimus, galėsite pridėti prekę į krepšelį arba išimti ją. Jei apsisprendėte pirkti, perkelkite pasirinkimą į krepšelį. Jei norėsite tęsti apsipirkimą, paspauskite return to shop. Jei norėsite peržiūrėti ką pasirinkote, paspauskite peržiūrėti krepšelį. Jei nusprendėte pirkti, pasirinkite pristatymą. Paspaudus tęsti atsiskaitymą, reikės užpildyti visus būtinus laukus, susipažinti su mūsų taisyklėmis ir nuostatomis, pažymėti varnele ir paspausti apmokėti. Pagal pateiktą užsakymą Jums bus pateikti rekvizitai bankiniam pavedimui atlikti. Padarykite pavedimą ir mes atsiųsime PVM sąskaitą faktūrą kaip patvirtinimą, kad pinigai mus pasiekė.

Malonaus apsipirkimo!

Kaip įsigyti drabužį su pasiūlytu parduotuvėje grafiniu dizainu?

Pasirinkite meniu juostoje drabužių dekoravimas ir nuspauskite spauda ant drabužių. Tuomet pasirinkite vieną iš siūlomų temų. Jose rasite sprendimus tiek marškinėliams, tiek džemperiams. Pasirinkite Jus dominantį drabužio dizainą. Savybėse pasirinkite drabužio spalvą, dydį, spaudo spalvą ir kiekį. Tuomet paspauskite pridėti į pasirinkimus (wishlist). Paspaudę peržiūrėti mano pasirinkimus, galėsite pridėti prekę į krepšelį arba išimti ją. Jei apsisprendėte pirkti, perkelkite pasirinkimą į krepšelį. Jei norėsite tęsti apsipirkimą, paspauskite return to shop. Jei norėsite peržiūrėti ką pasirinkote, paspauskite peržiūrėti krepšelį. Jei nusprendėte pirkti, pasirinkite pristatymą. Paspaudus tęsti atsiskaitymą, reikės užpildyti visus būtinus laukus, susipažinti su mūsų taisyklėmis ir nuostatomis, pažymėti varnele ir paspausti apmokėti. Pagal pateiktą užsakymą Jums bus pateikti rekvizitai bankiniam pavedimui atlikti. Padarykite pavedimą ir mes atsiųsime PVM sąskaitą faktūrą kaip patvirtinimą, kad pinigai mus pasiekė.

Malonaus apsipirkimo!

Kaip įsigyti drabužį su savo grafiniu dizainu?

Pasirinkite Jus dominančią drabužių kolekciją mūsų parduotuvėje. Pasirinkite jus dominančią drabužių rūšį. Tuomet išsirinkite patikusį rūbą. Drabužio savybėse pasirinkite drabužio spalvądydį bei kiekį ir paspauskite pridėti į pasirinkimus. Dabar reikia atsiųsti mums pageidaujamą dizainą nurodytais formatais paspaudus Pasirinkite spaudos formatą ir atsiųskite savo dizainą. Nuoroda perkels Jus į spaudų formatų puslapį, kur turėsite pasirinkti Jus domintį formatą pagal spausdinamą plotą bei spalvingumą. Savybėse pasirinkite spaudo vietą, spaudo spalvą (jei ji yra pasirinkimuose), papildomą spaudo spalvą, jei norėsite užrašo kurioje nors drabužio pusėje papildomai, savybėje drabužiai pasirinkite Gražu Gražu drabužiai bei dekoruojamų drabužių kiekį. Svarbu! Jei Jūsų užsakyme pasirinktų drabužių kiekis skirsis nuo užsakomos spaudos kiekio, spausdinsime tokį kiekį, kuris bus nurodytas prie spaudos formato. Dabar galima prisegti savo maketą paspaudus nuorodą Siųsti savo dizainą (info@grazugrazu.lt). Toliau pridėkite į krepšelį. Paspauskite peržiūrėti krepšelį ir pasirinkite pristatymą. Paspaudus tęsti atsiskaitymą, reikės užpildyti visus būtinus laukus, susipažinti su mūsų taisyklėmis ir nuostatomis, pažymėti varnele ir paspausti apmokėti. Pagal pateiktą užsakymą Jums bus pateikti rekvizitai bankiniam pavedimui atlikti. Padarykite pavedimą ir mes atsiųsime PVM sąskaitą faktūrą kaip patvirtinimą, kad pinigai mus pasiekė.

Malonaus apsipirkimo!

Kaip įsigyti spaudos paslaugą ant savo drabužio?

Pasirinkite meniu juostoje drabužių dekoravimas ir nuspauskite atsiųsiu savo dizainą. Pasirinkite Jus domintį formatą pagal spausdinamą plotą bei spalvingumą. Savybėse pasirinkite spaudo vietą, spaudo spalvą (jei ji yra pasirinkimuose), papildomą spaudo spalvą, jei norėsite užrašo kurioje nors drabužio pusėje papildomai, savybėje drabužiai pasirinkite Jūsų drabužiai bei dekoruojamų drabužių kiekį. Dabar galima prisegti savo maketą paspaudus nuorodą Siųsti savo dizainą (info@grazugrazu.lt). Elektroniniame laiške nurodykite informaciją apie Jūsų drabužio savybes: sudėtis, rūšis, spalva, dydis. Taip pat informaciją apie pristatymą mums. Toliau pridėkite į krepšelį. Paspauskite peržiūrėti krepšelį ir pasirinkite pristatymą. Paspaudus tęsti atsiskaitymą, reikės užpildyti visus būtinus laukus, susipažinti su mūsų taisyklėmis ir nuostatomis, pažymėti varnele ir paspausti apmokėti. Pagal pateiktą užsakymą Jums bus pateikti rekvizitai bankiniam pavedimui atlikti. Padarykite pavedimą ir mes atsiųsime PVM sąskaitą faktūrą kaip patvirtinimą, kad pinigai mus pasiekė.

Malonaus apsipirkimo!

×
×

Cart